Virtuální foto Staging

Co je virtuální Home Staging?

Virtuální Staging je vizualizace, která imituje klasický Home Staging.

Aplikuje se na prázdné prostory, kde je potřeba vzbudit emocionální představy zájemců. Dokáží si představit měřítko místností a velikosti prostoru. Jeho velkou výhodou je rychlost a menši finanční náročnost. Virtuálně zařízené prostory působí na první dojem výrazně lépe než prázdné nic neříkající místnosti. Při fyzické prohlídce nemovitosti doporučuji mít k dispozici vytištěné vizualizace.

Tato služba nemůže nahradit klasický Home Staging, ale může pomoci v první fázi zaujmout zájemce kteří si mohou udělat představu o prostoru. Jak taková služba funguje? Vyfotografuji prázdné prostory, virtuálně doplním nábytkem a doplňky. Je to rychlé a efektní. Během krátké doby budete mít k dispozici snímky a můžete nemovitost nabízet s profesionálními fotografiemi zařízených místností. Většina zájemců uvítá nabízenou představu o prostoru, nemovitost se snadněji prodá.

Pro podrobnou kalkulaci mě neváhejte kontaktovatHome fotostyling

Špičkové profesionální fotografie zaujmou na první pohled zájemce o koupi nemovitosti. Vyčnívají vysoko nad konkurenčními nabídkami a vyvolávají zájem o koupi.

Home staging

Konkurence je strnulá a zájemci mají vysoká očekávání a široký výběr. Úspěšní makléři vědí, že klíčem k odlišení se od konkurence je profesionální Home Staging

Virtuální prohlídky

Eliminujete počet návštěvníků, kteří “ve skutečnosti hledají něco trochu jiného” a naopak pochopitelně rozšíříte skupinu reálných návštěvníků, kteří o nemovitost skutečně stojí.

Nový domov

Pomůžeme najít správnou nemovitost a upravit její vnitřek i okolí podle zásad feng shui. Navrhneme vám výmalbu, druh, barvu a rozmístění pokojů podle vašich potřeb.

Luboš Borovka
fotostyling

Profesionální fotograf s dlouholetými zkušenostmi v oblasti realit

Pavlína Glacnerová
home staging

Certifikovaný Stager se zahraničními zkušenostmi, úspěšná podnikatelka v oblasti Home Staging

Ivana Štědrá
zařízení nového domova

Vytvoření zdravého prostoru podle feng shui

Jiří Horák
virtuální prohlídky, video

Specialista na virtuální prohlídky v nejvyšší kvalitě, odborník IT a propagaci

adresa

Luboš Borovka
foto styling reality

Sokolská 35
12000 Praha

kontakty

tel.: 774582677
email: info@amameto.cz

Created 2015 www.vyroba-stranek.cz - Virtuální prohlídky - all4U agency s.r.o.