Home Staging - 10 důvodů proč ano - Pavlína Glacnerová

 1. Získáte víc peněz
  Investice v rozsahu 1 až 3 procent z požadované prodejní ceny nemovitosti znamená výdělek 8 až 10 procent navíc v částce získané z prodeje! I bez statistik si lze domyslet, že za umytou a očištěnou zeleninu si trhovec může dovolit žádat vyšší cenu a je celkem nasnadě, že své zboží dobře prodá.
 2. Prodáte nemovitost rychleji a za víc
  Výzkum americké Národní asociace realitních společností ukazuje, že čím déle prodlévá nemovitost na trhu, tím více klesá její cena. Cena nemovitostí prodaných během prvních 4 týdnů stoupla o více než 1 % z původně požadované ceny. Domy prodané ve 4 až 12 týdnu již ztratily 5 % a v období 13 a 24 týdnů již klesly až o 6,4 % v průměru. Po 24 týdnech lze celkem jistě očekávat slevu 10 %.
 3. Cena Home Stagingu… není ani zlomek toho, co vyděláte
  Spočítejte si schválně na některé z kalkulaček, které najdete v sekci Statistiky, kolik vás stojí běžný měsíční provoz a náklady na prodej vámi nabízené nemovitosti. Uvažte, jak vysoká bude částka, kterou budete nuceni slevit, pokud ji neprodáte během prvních týdnů v nabídce. A celé to srovnejte s částkou, kterou se vyplatí do Home Stagingu investovat tak, abyste prodali rychle a za nejlepší cenu. V roce 2011 proběhl v USA průzkum napříč 2000 realitními kancelářemi a výsledek byl ohromující: investice vložené do Home Stagingu měly 399 % návratnost!
 4. Majitelé nemovitosti nedokážou vidět svůj domov objektivně
  Pokud se nedokážete dívat objektivně, nemůžete prodávat efektivně. Pomohu vám podívat se na váš domov skrze „cizí oči“ a provedu vás celým procesem k jeho maximálnímu výsledku!
 5. Vaše inzertní fotografie zastíní konkurenční nabídky
  Podle americké NAR (National Association of Realtors) se více než 90 % zájemců odhodlá k osobní návštěvě nemovitosti na základě nabídky na internetu. Poskytněte proto potenciálním kupcům důvod k osobní prohlídce vaší nemovitosti v podobě dostatečného množství kvalitních fotografií lákavě vyhlížejících pokojů, které stoprocentně předčí podobné konkurenční nabídky!
 6. Pouze 10 % kupujících vidí potenciál navštíveného domu
  A to je hlavní důvod proč je Home Staging tak zásadní! Nenechte zájemce přehlédnout výhody bydlení ve vašem domě/bytě a nespoléhejte na jeho fantazii. Zejména u nezařízených nemovitostí si zájemce udělá představu o prostoru.
 7. Méně problémů a stresu během stěhování
  K získání dojmu dostatku prostoru je nezbytné odstěhovat velké množství věcí. Poskytnu vám jednoduché organizační strategie, které vám pomohou utřídit, vybrat, zabalit a odstěhovat ty správné věci a zároveň být připraveni v momentech nenadálých prohlídek.
 8. Peníze získané navíc se budou hodit při budování nového domova
  Práce homestagera samotným Home Stagingem teprve začíná. Nově nakoupené předměty a dekorace můžete využít v novém domově a budete-li mít zájem, pomůžeme se zařízením nového domova!
 9. Prodávat nemovitost „tak jak je“ pomáhá jen Vašim konkurentům
  V tuto chvíli je na trhu rekordní množství prodávaných nemovitostí! Konkurence je strnulá a zájemci mají vysoká očekávání a široký výběr. Úspěšní makléři vědí, že klíčem k odlišení se od konkurence je profesionální Home Staging – poskytuje přesvědčivé prezentace, podněcuje zájem o osobní prohlídku a mění zájemce v kupce. Nenapomáhejte konkurenci… objednejte si Home Staging!
 10. Budete v pohodě
  Pocítíte uspokojení z toho, že jste podnikli naprosto všechno pro rychlý a lukrativní prodej!

Další zajímavé informace naleznete ve Statistikách. Dohodněte si termín úvodní konzultace. Během ní společně projdeme nemovitost, probereme dostupné možnosti a nastavíme optimální úroveň služeb tak, abychom dosáhli rychlého a výhodného prodeje či pronájmu.Home fotostyling

Špičkové profesionální fotografie zaujmou na první pohled zájemce o koupi nemovitosti. Vyčnívají vysoko nad konkurenčními nabídkami a vyvolávají zájem o koupi.

Home staging

Konkurence je strnulá a zájemci mají vysoká očekávání a široký výběr. Úspěšní makléři vědí, že klíčem k odlišení se od konkurence je profesionální Home Staging

Virtuální prohlídky

Eliminujete počet návštěvníků, kteří “ve skutečnosti hledají něco trochu jiného” a naopak pochopitelně rozšíříte skupinu reálných návštěvníků, kteří o nemovitost skutečně stojí.

Nový domov

Pomůžeme najít správnou nemovitost a upravit její vnitřek i okolí podle zásad feng shui. Navrhneme vám výmalbu, druh, barvu a rozmístění pokojů podle vašich potřeb.

Luboš Borovka
fotostyling

Profesionální fotograf s dlouholetými zkušenostmi v oblasti realit

Pavlína Glacnerová
home staging

Certifikovaný Stager se zahraničními zkušenostmi, úspěšná podnikatelka v oblasti Home Staging

Ivana Štědrá
zařízení nového domova

Vytvoření zdravého prostoru podle feng shui

Jiří Horák
virtuální prohlídky, video

Specialista na virtuální prohlídky v nejvyšší kvalitě, odborník IT a propagaci

adresa

Luboš Borovka
foto styling reality

Sokolská 35
12000 Praha

kontakty

tel.: 774582677
email: info@amameto.cz

Created 2015 www.vyroba-stranek.cz - Virtuální prohlídky - all4U agency s.r.o.