Home Staging - 10 důvodů proč ano

 1. HOME STAGING: 10 Důvodů, Proč Říc ANO

  Maximalizujte svůj zisk
  Investice mezi 1 a 3 procenty z vyvolávací ceny vaší nemovitosti se může proměnit v navýšení prodejní ceny o 8 až 10 procent! Podobně jako pěkně upravené a dobře prezentované zboží na trhu dosahuje vyšší ceny, i dobře prezentovaná nemovitost přitahuje větší finanční odměnu.

  Zrychlete prodej a získejte více
  Data Národní asociace realitních společností v USA ukázala, že s každým týdnem na trhu klesá hodnota nabízené nemovitosti. Nemovitosti prodané do 4 týdnů často překonají počáteční cenu o více než 1 %. Po 24 týdnech však může dojít k poklesu až o 10 %.

  Investice do Home Stagingu se vyplatí
  Porovnejte běžné náklady na udržení nemovitosti v nabídce s možnou slevou, kterou byste museli nabídnout po delší době bez prodeje.

  Objektivní pohled je klíčový
  Jako majitelé se často díváme na svůj domov subjektivně. Já vám pomohu uvidět vaši nemovitost očima potenciálních kupců a zajistím, aby se z vašeho domova stal ten nejlepší na trhu.

  Vaše fotografie budou vynikat
  Více než 95 % zájemců začíná své hledání na internetu. Atraktivní a profesionální fotografie vytvoří lákavý první dojem a přilákají více potenciálních kupců k prohlídce.

  Ukažte potenciál vašeho domova
  Pouze 10 % zájemců dokáže vidět skutečný potenciál prohlížené nemovitosti. Home Staging jim pomůže představit si život ve vašem domově, aniž by museli spoléhat na svou představivost.

  Méně stresu při stěhování
  Představa o prostorném domově vyžaduje minimalizaci vašich věcí. Nabízím strategie, které vám usnadní organizaci, výběr a balení, a tím ulehčí vaše stěhování.

  Investice, která se vrátí v novém domově
  Prvky, které zakoupíte pro účely Home Stagingu, můžete využít i ve vašem novém bydlení. 

  Neztrácejte se v konkurenci
  V současné době je na trhu obrovské množství nemovitostí. Profesionální Home Staging vám pomůže odlišit se a zvýšit šance na prodej. Nezvýhodňujte konkurenci, vsaďte na Home Staging!

  Získejte klid a jistotu
  Užijte si pocit spokojenosti, že jste udělali vše pro rychlý a ziskový prodej vaší nemovitosti. Profesionální přístup a odborné poradenství jsou zárukou vaší pohody v procesu prodeje.Home fotostyling

Špičkové profesionální fotografie zaujmou na první pohled zájemce o koupi nemovitosti. Vyčnívají vysoko nad konkurenčními nabídkami a vyvolávají zájem o koupi.

Home staging

Konkurence je strnulá a zájemci mají vysoká očekávání a široký výběr. Úspěšní makléři vědí, že klíčem k odlišení se od konkurence je profesionální Home Staging

Virtuální prohlídky

Eliminujete počet návštěvníků, kteří “ve skutečnosti hledají něco trochu jiného” a naopak pochopitelně rozšíříte skupinu reálných návštěvníků, kteří o nemovitost skutečně stojí.

Nový domov

Pomůžeme najít správnou nemovitost a upravit její vnitřek i okolí podle zásad feng shui. Navrhneme vám výmalbu, druh, barvu a rozmístění pokojů podle vašich potřeb.

Luboš Borovka
fotostyling

Profesionální fotograf s dlouholetými zkušenostmi v oblasti realit

Jiří Horák
virtuální prohlídky, video

Specialista na virtuální prohlídky v nejvyšší kvalitě, odborník IT a propagaci

adresa

Luboš Borovka
foto styling reality

Sokolská 35
12000 Praha

kontakty

tel.: 774582677
email: info@amameto.cz

Created 2015 www.vyroba-stranek.cz - Virtuální prohlídky - all4U agency s.r.o.