Ceník

Home fotostyling

Profesionální fotograf Luboš Borovka

Fotostyling je nutné dobře připravit, zaručuje skvělé fotografie. Každá ze služeb začíná úvodní konzultací, která je nutná k naplánování dalšího postupu. Účelem je vytvoření profesionálních fotografií a vytvoření perfektního dojmu z nemovitosti. Pošlete váš dotaz s popisem nemovitosti, zdarma připravím orientační cenovou nabídku.

Nezávazná konzultace e-mailem zdarma!

Vyplňte formulář a základní informace. Budu Vás kontaktovat a připravím osobní nabídku.

Úvodní osobní konzultace 750,-Kč

250,- Kč se započte na další objednanou službu Home fotostyling

Co můžete očkávat při úvodní konzultaci.

Schůzka trvá max. jednu hodinu. Jejím účelem je seznámení se stavem nemovitosti, časovým plánem prodeje, vyhodnocení náročnosti fotostylingu, fotodokumentace a vytvoření cenové nabídky fotostylingu pro konkrétní nemovitost. Doprava v Praze je v ceně konzultace, mimo Prahu se účtuje 14,-Kč/1km.

Jednoduchý fotostyling 2250,-Kč

Co můžete očekávat od jednoduchého fotostylingu.

Profesionální fotografie nemovitosti upravené tak, aby na nich vše vypadalo co nejlépe. Vše z použitím dekorací a doplňků které už máte. V této ceně je 2 hodiny práce, získáte 10 profesionálních fotografií na internetovou nebo tištěnou prezentaci nemovitosti. Odečtení 250,-Kč z ceny úvodní konzultace, doprava po Praze zdarma, mimo Prahu 14,-Kč/1km.

HDR fotostyling 4750,-Kč

Co očekávat od HDR fotostylingu.

Fotografování větších nemovitostí s použitím náročnější technologie HDR, až 30 snímků v profesionální kvalitě, úvodní konzultace, (z ceny 4750,-Kč se odečte úvodní konzultace 750,-Kč). Až 4 hodiny fotogtylingu, pořízení snímků všech hlavních místností (v ceně je až 30 snímků). Nad rámec počtu hodin a snímků spočítám inviduální kalkulaci. Doprava po Praze zdarma, mimo území Prahy 14,-Kč/1km.

Fotostyling nad rámec uvedených hodin

U velkých nemovitostí, nebo s vysokou náročností na přípravu fotostylingu je účtována sazba 600,-Kč/1hod nad rámec objednané služby. Vyúčtuje se podle skutečného uběhlého času při pořizování a úpravě fotografií. Můžete tak získat více snímků nad rámec služeb. Pro další informace mě kontaktujte.

 

Home Staging

Ukázkový Domov Pavlíny Glacnerové

Spodní cenová hranice obvykle odpovídá bytu 1+1 nebo 1+kk v dobrém stavu. Níže uvedené cenové nabídky platí pro nemovitosti do velikosti 4+1 nebo 4+kk. Větší, nestandardní, či časově náročnější prostory kalkuluji na základě Úvodní konzultace a individuální hodinové sazby. Ceny jsou uváděny včetně dopravy po Praze. V případě zakázky mimo území Prahy počítejte prosím s příplatkem 14 Kč/km.

Kompletní Home Staging – 4 hodinová varianta 8.000 – 15.000 Kč

Varianta vhodná pro menší nemovitosti v dobrém stavu, kterým stačí jen trochu péče k dokonalému vzhledu. Dojde k úpravám předem dohodnutých prostor, které nezaberou více než půl dne času. Home Staging je velmi oblíben pro nezařízené místnosti.

Kompletní staging - 1 den 15.000 – 35.000 Kč

Tato varianta je vhodná pro menší a středně veliké nemovitosti, které vyžadují trochu více pozornosti při uspořádání a dekorování. Výsledkem je zásadní proměna, která výrazně upoutá zájem kupců.

Lehoučký Staging tzv. „Walk & Talk“ od 4.500 Kč

Zvýhodněný balíček služeb, který již zahrnuje konzultaci. Nejjednodušší, cenově i časově velice nenáročná varianta Home Stagingu, vhodná pro zákazníky, kteří si většinu úprav zajistí svépomocí. Ideální pro menší nemovitosti v dobrém stavu, kterým k ideální prodejní podobě chybí jen detaily. Cena závisí na velikosti a stavu upravovaných prostor.

Podrobný seznam doporučení tzv. „Staging Report“ od 6.500 Kč

Tato služba je ideální pro zákazníky, kteří si většinu úprav zajistí “svépomocí”, poskytuje velice podrobný zápis/návod. S pomocí jednotlivývh kroků snadno dosáhnete maximálního výsledku! Výhodou je zachování soukromí, vlastní tempo a časový rozvrh jednotlivých úprav a absolutní kontrola finančních výdajů. Cena závisí na způsobu zpracování seznamu, rozloze a celkovém stavu nemovitosti.

Úvodní konzultace a zpracování podrobné nabídky 2.100 Kč

Úvodní konzultace je součástí všech výše uvedených balíčků služeb. Na jejím základě jsem schopna posoudit celkový stav nemovitosti a připravit tak přesnou cenovou nabídku, která bude odpovídat ideálnímu výsledku.

Trvá cca 2 hodiny a cena zahrnuje:

Na co se můžete těšit:

Sedneme si a dáme hlavy dohormady. Podíváme se na konkrétní fakta týkající se prodeje jako takového – demografická fakta, konkurenční nabídky v okolí, spolupráci s realitní kanceláří, technický stav, styl a stáří Vaší nemovitosti, atd. Probereme dosavadní marketing Vašeho prodeje. Podrobně Vám vysvětlím, jak budeme postupovat v případě, že se pro některou variantu rozhodnete. Přpravte se, že Vám sice taktně, ale zcela upřímně a po pravdě řeknu, jaký je můj první dojem z Vašeho domova celkově a že Vám celkem pravděpodobně otevřu zcela nový pohled na produkt, který se snažíte úspěšně prodat.

Co od konzultace nečekejte:

Nečekejte, že k Vám přijdu a během prohlídky dám jasné rady a tipy, co dělat, aby „se to snadno prodalo”. I tato varianta je pochopitelně možná, viz. Walk & Talk neboli Lehoučký staging v nabídce níže, a lze ji provést bezprostředně po konzultaci, ale není součástí konzultace. Neobávejte se, že budu hodnotit styl a úroveň vybavení Vaší domácnosti. I starší nábytek může při správném rozmístění a s využitím vhodných dekorací působit nesmírně osobitě a atraktivně. Nečekejte, že vše zhodnotím jen negativně nebo pozitivně, výsledkem bude objektivní pohled osoby, která se u Vás ocitla poprvé.

Nemyslete si, že samotná konzultace je Home Staging.

Kromě výše uvedených služeb poskytuji mnoho dalších cenových modelů a variant, které vyjdou vstříc specifickým potřebám Vaší nemovitosti!

360° Virtuální prohlídka

Cena virtuální prohlídky již od 1900,-Kč z jedné pozice - příklad virtuální prohlídky

Rádi a ochotně Vám poradíme, zdarma naceníme Vaši poptávku. Máte-li zájem o naše služby nebo o jakékoliv doplňující informace, prosím kontaktujte nás.

Virtuální Home fotostyling

Cena fotografování prázdných prostor a dodání bez dopravy:

Zařízení nového domova

Ivana Štědrá vytvoří pro vás nový domov Pomůžeme najít správnou nemovitost a upravit její vnitřek i okolí podle zásad feng shui. Navrhneme vám výmalbu, druh, barvu a rozmístění pokojů podle vašich potřeb.

Cena je velmi individuální, požádejte o konzultaci.


Home fotostyling

Špičkové profesionální fotografie zaujmou na první pohled zájemce o koupi nemovitosti. Vyčnívají vysoko nad konkurenčními nabídkami a vyvolávají zájem o koupi.

Home staging

Konkurence je strnulá a zájemci mají vysoká očekávání a široký výběr. Úspěšní makléři vědí, že klíčem k odlišení se od konkurence je profesionální Home Staging

Virtuální prohlídky

Eliminujete počet návštěvníků, kteří “ve skutečnosti hledají něco trochu jiného” a naopak pochopitelně rozšíříte skupinu reálných návštěvníků, kteří o nemovitost skutečně stojí.

Nový domov

Pomůžeme najít správnou nemovitost a upravit její vnitřek i okolí podle zásad feng shui. Navrhneme vám výmalbu, druh, barvu a rozmístění pokojů podle vašich potřeb.

Luboš Borovka
fotostyling

Profesionální fotograf s dlouholetými zkušenostmi v oblasti realit

Pavlína Glacnerová
home staging

Certifikovaný Stager se zahraničními zkušenostmi, úspěšná podnikatelka v oblasti Home Staging

Ivana Štědrá
zařízení nového domova

Vytvoření zdravého prostoru podle feng shui

Jiří Horák
virtuální prohlídky, video

Specialista na virtuální prohlídky v nejvyšší kvalitě, odborník IT a propagaci

adresa

Luboš Borovka
foto styling reality

Sokolská 35
12000 Praha

kontakty

tel.: 774582677
email: info@amameto.cz

Created 2015 www.vyroba-stranek.cz - Virtuální prohlídky - all4U agency s.r.o.